0543 866 66 07
Antalya Temizlik Şirketi (ANT Temizlik) İletişim

Antalya Ofis Temizliği ve İşyeri Temizleme Hizmeti

ofis temizliği hizmeti

Antalya'da tüm ilçelere işyeri ofis temizliği hizmeti vermekteyiz. Cam silme, çöp atma, masa ve sandalye temizliği, paspas ve yerlerin temizliği, baca temizleme hizmetimiz ve günlük temizlikçi kadın ile gündelikçi göndermek ofislere verdiğimiz temizleme hizmetlerimiz arasındadır.

ANT temizlik ofis ve iş yeri temizliği için vazgeçilmez bir hizmet sunmaktayız. Hemen arayın yıkama ve temizleme işlerine başlayalım.

Antalya Temizlik firması olarak ofis temizliği, büro temizliği ve şirket temizliği hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek sunmaktayız. Eğitimli, profesyonel, güler yüzlü ve işini önemseyerek titizlikle yapan temizlik personellerimiz ile ister periyodik ofis temizliği isterseniz de genel ofis temizliği şeklinde hizmet vermekteyiz.

Antalya ofis temizliği dendiğinde akla gelen ilk temizlik şirketi olarak sizin ve çalışanlarınızın sağlıklı ve hijyenik bir ortada çalışabilmesi bizim için önemlidir. Ofisinizin düzenini bozmadan çalışma ortamına zarar vermeden ofis temizlik personelimiz işini ustalıkla yapmaktadır.

ANT temizlik şirketi prensipleri doğrultusunda her zaman doğal ve hijyenik deterjanlar ve temizlik ürünleri kullanmaktan yanayız. Kullanılan temizlik bezleri daima yüksek derecelerde sıcak sularla ve makinelerde temizlenmektedir.

Antalya Periyodik Ofis Temizliği: Şirketinizin, ofisinizin ya da büronuzun temizlik ve hijyenine özen gösteriyorsanız ANT temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. Bizi arayın ofisinize gelelim ve tanışalım. Ofisinizin büyüklüğü, ihtiyaç duyduğunuz temizlik dönemlerini birlikte konuşalım ve size periyodik temizlik takvimi oluşturalım ve siz bir daha büro temizliğinizi düşünmeyin biz halledelim. Peki ofis temizliği periyodik çalışmak size ne kazandıracak? Size hem vakit hem de temizlik işini daha uygun fiyatlara yaptırma imkanı sunacak.

Antalya Genel Ofis Temizliği: Temizlik ihtiyaç zamanınızı siz belirleyin ve siz ne zaman isterseniz bizi arayın ve biz gelip detaylı şirket temizliğinizi yapalım. Unutmayın “temizlikte aradığınız hijyen ise, hijyen bizim işimiz”. Antalya'nın tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı vardır.

 

ofis temizliği hizmetleri
antalya ofis temizliği hizmeti
antalya ofis temizlik